مینی لودر دوسان

5/5 - (2 امتیاز)

بابکت دوسان

معرفی شرکت دوسان کره جنوبی

شرکت ماشین آلات راهسازی و معدنی دوسان(Doosan) یک شرکت بزرگ و معروف در صنعت ماشین آلات و تجهیزات سنگین است. این شرکت در کره جنوبی مستقر است و تاریخچه ای بسیار قدیمی دارد. شرکت دوسان در سال 1896 تاسیس شد و از آن زمان به بعد یکی از پیشروان در زمینه تولید ماشین آلات سنگین شناخته می شود.

شرکت DOOSAN در طی سالیان متمادی توانسته است با تولید محصولات با کیفیت و نو آورانه، جایگاه قوی خود را در بازار جهانی بر قرار کند. محصولات این شرکت شامل انواع بیل مکانیکی، لودر های سبک و سگین، بولدوزرها، جرثقیل ها، ماشین آلات حفاری و بسیاری دیگر از ماشین آلات سنگین است.

شرکت Doosan همچنین در زمینه ماشین آلات راهسازی و معدنی فعالیت می کند.این شرکت تجهیزات مورد نیاز برای ساخت و نگهداری جاده ها، پروژه های شهری و عمرانی و همچنین استخراج مواد معدنی را تولید می کند.

شرکت دوسان با توجه به تجربه و تکنولوژی پیشرفته خود، به عنوان یکی از شرکت های برتر در در این صنعت، با تاکید بر کیفیت، قدرت و عملکرد محصولات خود به منظور ارائه بهترین راه حل ها برای نیاز های مشتریان خود متعهد است.مینی لودر های تولیدی شرکت دوسان شامل  Doosan 430, 440, 550, 460, 470,  می باشد. این شرکت در سال 2008 توانست امتیاز شرکت بابکت را از شرکت اینگرسول رند و کلارک خریداری کند.از آن سال به بعد کمپانی دوسان تمام تمرکز خود را بر روی ماشین آلات سنگین گذاشت و کمپانی بابکت فعالیت خود را بر روی ساخت و ارتقاء مینی لودر ادامه داد.

مینی لودر دوسان 440